Vodafone Salla Dolsun Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Salla Dolsun Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatörü kendi abonelerine yeni düzenlediği kampanya beraber 1GB bedava internet paketi sunmaktadır. Vodafone Salla Dolsun kampanyası beraber sizler de eğer ki Vodafone operatörüne bağlıysanız bu kampanyadan hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Peki, Vodafone salla dolsun kampanyası nasıl yapılır? Vodafone hediye internet paketini kazanmak istiyorsanız ilk olarak mobil cihazlarınıza doğrulama yapmak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında bu kampanyadan faydalanmaya hak kazanacaksınız, bu kampanyadan maalesef ki bütün Vodafone aboneleri faydalanamamakta sadece belli tarifelere sahip kişiler faydalanabilir.

Vodafone Salla Dolsun Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone müşterilerini memnun etmek, daha kaliteli bir hizmet sunmak adına kampanyalar yapmaya devam ediyor. Günümüzde internet paketleri neredeyse dakika paketlerinden daha fazla kullanılıyor ve oldukça hızlı tükeniyor. Özellikle genç kullanıcıların oldukça fazla kullandığı ve ihtiyaç duyduğu internet paketlerini Vodafone salla dolsun kampanyası ile Freezone kullanıcılarına hediye ediyor. Kampanyaya katılabilmek için Vodafone Freezone üyesi olmak gerekmektedirç Freezone’lu olabilmek için 7-25 yaş arasında olmak gerekmektedir. Oldukça avantajlı pakatlere ve süprizlere sahip olabilmek için sizlerde Freezone üyesi olabilirsiniz. Kampanyaya hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları katılabilmektedir. Salla Dolsun kampanyasından yararlanmak için öncelikle akıllı telefonlarınıza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi Google Play ya da App Store üzerinden ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Haftanın bir günü sallayıp 1 GB dan 10 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için aşağıda belirtilen paketlerden birisini kullanıyor olma şartı vardır.

Kampanın Geçerli Olduğu Tarifeler;

  • Faturalı Esnek Mini Tarife
  • Faturalı Esnek Midi Tarife
  • Faturalı Esnek Maksi Tarife
  • Faturalı Esnek Extra Tarife
  • Faturasız Esnek Mini Tarife
  • Faturasız Esnek Midi Tarife
  • Faturasız Esnek Maksi Tarife

Vodafone Salla Doldun Hediye İnternet

Vodafone Freezone üyeleri için geçerli olan Salla Dolsun kampanyasından faydalanmak için sizlerde hemen mobil cihazlarınıza Vodafone Yanımda uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu uygulamayı Google Play ve App Store ücretsiz uygulama mağazalarından bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sizlerde daha fazla sosyal medyada gezinebilmek, son dakika haberlerden haberdar olmak, gerek eğlenmek gerekse de öğrenmek isterseniz Vodafone yaptığı avantajlı kampanyalar ile siz değerli müşterilerine internet hediye etmektedir. Belirttiğimiz tarifelerden birisini kullanmaya başlayarak sizlerde her hafta sallayarak cebinizi internet doldurabilirsiniz. Daha fazla kampanya için takipte kalın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir