Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

2006 yılından itibaren ülkemizde faaliyetlerine devam etmeye başlayan operatörlerden biride Vodafone operatörüdür. Dünya çapında büyük bir kitleye sahip olan Vodafone ülkemizde de sevilen ve güçlü operatörlerden biridir. Vodafone müşteri hizmetlerine beklemeden bağlanmak istiyorsanız sizlerde kendinizi 2020 yılında şanslı hissedebilirsiniz. Vodafone operatöründe herhangi bir sorun yaşadıysanız bu sorunları direk müşteri hizmetlerine bağlanarak kısa sürede çözebilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmanın birçok alternatif yolları vardır. Türkiye’nin büyük operatörlerinden biri olan ve her geçen gün daha fazla alt yapı çalışması yaparak fiber internet hizmeti vermeye başlayan Vodafone sayesinde sizlerde daha uygun fiyattan hizmet satın alabilirsiniz. Peki, Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın yolları nelerdir? Eğer hattınız Vodafone operatörüne bağlı ise sizlerde 542’yi arayabilir ve sonrasında ise telesekreter karşılama sahnesi bittikten sonra aşağıdaki gibi tuşlama yapabilirsiniz.

  • 0542 veya 0542 542 00 00 nolu numarayı arayınız.
  • Otomatik telesekreter konuşmasını bitirdikten sonra ilk olarak 0’a basınız.
  • Ardından sırasıyla; 0 ve 3’e basmanız durumunda direk olarak Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak

2020 yılında Vodafone operatöründe herhangi bir sorun yaşadıysanız, internet paketi hattınıza tanımlanmadıysa veya faturanız fazla geldiyse bu gibi durumlarda Vodafone operatöründen ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Vodafone operatöründe müşteri hizmetlerine bağlanmanız durumunda bu tarz sorunlarınız kısa süre içerisinde çözülmüş olacaktır. Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. İlk olarak eğer hattınız Vodafone operatörüne bağlı ise 542 nolu numarayı aramanız gerekmektedir. Eğer hattınız farklı ise bunun için ise 0542 542 00 00 nolu numarayı aramanız gerekmektedir.

Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için, sırasıyla şu tuşları tuşlamanız gerekmektedir. Telesekreter konuşmasını bitirdikten sonra 0 – 0 – 3 olarak tuşlama yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise otomatik olarak Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Vodafone Beklemeden Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak

Vodafone Beklemeden Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak

Yaklaşık 23 milyondan fazla aboneye sahip olan Vodafone operatöründe beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanmanın yolu ise kısa tuşlama yapmaktır. Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak için 0542 542 00 00 nolu numarayı arayıp sırası ile 1-1-6 basmanız durumunda sizleri otomatik olarak Vodafone müşteri temsilcisine bağlayacaktır.

Vodafone müşteri hizmetlerine 7 gün ve 24 saat boyunca ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz, eğer hattınızda konuşma paketi varsa bu konuşmalar konuşma paketinden gidecektir eğer ki hattınızda konuşma paketi yoksa kontör veya faturaya yansıyacaktır.  Ayrıca Vodafone’da yapacağınız birçok işlemi Vodafone Self Servis uygulamasından da yapabilirsiniz. Eğer Twitter hesabınız varsa da Vodafone müşteri hizmetlerinin sizleri aramasını da sağlayabilir veya Twitter üzerinden de müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir sorunlarınızı kısa sürede çözebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar

  1. Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim teşekkürler…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir