Vodafone Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

2020 yılının en avantajlı operatörü olarak seçilen Vodafone ile beraber sizlerde kazanmaya devam edin. Vodafone bedava internet veren uygulamaları sayesinde her abonesi ücretsiz internet hakkı kazanmaktadır. Sizlerde Vodafone bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Bu sayfamızda sizlere en ince ayrıntısına kadar bedava internet paketinin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz. Vodafone bedava internet 2020 paketleri tamamen güncel olup, daha önceden denemediğiniz veya yapmadığınız paketleri yaparak bedava internet paketi kazanabileceğiniz paketlerdir. Vodafone seni seviyorum internet kampanyasından tutun, Vodafone salla kazan kampanyalarına kadar birçok kampanyaya yer verdik. En yeni ve en iyi Vodafone ücretsiz internet paketlerini denemek için şimdi diğer başlıklarımıza beraber göz atalım.

Vodafone Bedava ve Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Yanımda Bedava İnternet
“Vodafone Yanımda Uygulaması” ile Vodafone Operatör şirketi, hattını kullanan kişilere sağladıkları uygulamalardan birisidir. Vodafone yanımda bedava internet kazanmanın yolu sayesinde sizlerce ücretsiz internet hakkınızı hemen hattınıza tanımlayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde hem hattınız ile alakalı işlemleri yaparken hem de bedava hediye internet ya da bedava hediye dakika kazanma imkanınız bulunmaktadır. 30 gün içinde en az 20 TL ve üzerinde Mobil TL alımı kapma karşılığında uygulama içerisinde ki “bana ne var?” bölümüne tıklayıp, hediye veren çarkı çevirerek bedava hediye dakika ya da internet kazanabilirsiniz. Ayrıca “Vodafone Yanımda Uygulamasını” arkadaşlarınıza ya da yakınlarınıza referans olarak tavsiye etmeniz halinde 1 ay geçerli olacak ücret ve bedava 1 GB internet paketi de kazanmanız mümkündür.
Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet
Vodafone Telefon Operatör Şirketi tarafından IOS ile Android akıllı telefon cihazlarınız için hazırlanan “İnternet Avcıları” oyunu sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde sokakta bulunan bitleri avlayarak, puanlar biriktiriyorsunuz ve bu puanları bedava hediye internet paketine dönüştürebiliyorsunuz. Böylelikle sizlerde Vodafone bedava internet kazanma şansınız yakalayabiliyorsunuz. Bu oyunun içeriği sanıldığı gibi hiç zor olmayıp, oldukça basit ve eğlenceli bir oyundur. Ayrıca oyun içerisinde 30.000 ve üzerinde bit avlayabilen ilk 5 Vodafone kullanıcılarına, iPhone 7 (128 GB) hediye olarak vermektedir.

Vodafone Hediye İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

4.5G hizmetine milyonlarca kişinin geçtiği bu günlerde sizde hala 4.5G hizmetine geçmediyseniz çok şanslısınız. Çünkü Vodafone Şirketi tarafından 4.5’ye geçen müşterilerine 1 ay geçerli olmak şartı ile 2GB hediye ve bedava internet tanımlamaktadır. Bu kampanyadan sizde hemen yararlanmak istiyorsanız telefonunuz sms bölümüne tırnak işareti olmadan “4bucakg” yazarak, 4545’e sms göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Şayet kullandığınız hat 4.5G için uygun değil ise Vodafone bayisine giderek hattınızı hızlı bir şekilde 4.5G’ye uyumlu olan bir hat ile değiştirebilirsiniz.

Bu uygulama ile Vodafone bedava internet kazanabilmek için Ruffles içinde çıkan ya da Pepsi kapaklarında bulunan 10 haneden oluşan kodu “ KazandıRio “ isimli uygulamayı indirip, uygulamaya yazarak 1 gün ya da 1 hafta geçerli olacak bedava internete sahip olabilirsiniz.

Vodafone Güvenli Depo Hediye İnternet
Vodafone’nin bedava internet sağladığı bir diğer uygulama ise “Güvenli Depo” uygulamasıdır. Bu uygulama ile telefonunuzda ki sms, fotoğraf ya da rehber gibi depolanmaya ihtiyacı olan dosyalarınızı bu uygulama içerisine yedekleyip, istediğiniz zaman başka cihazlardan bu dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Bu uygulamaya hiçbir ücret ödemeden App Store ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra üyelik işlemini tamamlayan herkese 1 ay geçerli olacak 1GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Kampanya ise faturasız ya da faturalı hatlar için geçerlidir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir