Vodafone Bedava Dakika 2021 Konuşma Paketi

Vodafone Bedava Dakika 2021 Konuşma Paketi

Telefonda mesajlaşmak bana göre değil, ben konuşmayı daha çok seviyorum diyorsanız bu yıl tercih edeceğiniz operatörlerden biri Vodafone olmalı. Vodafone bedava dakika kampanyaları sayesinde sizlerde ücretsiz konuşma hakkınızı hemen kullanabilirsiniz. Vodafone hediye konuşma paketiyle sevdiklerinizi aylarca bedavaya arayabilir ve onlarla bolca konuşabilirsiniz. Monogami olarak sizlere Vodafone operatörü tarafından ücretsiz olarak sunulan paketlerini listelemeye devam ediyoruz. Sizlerde 2021 yılında Vodafone bedava dakika paketi kazanmak istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yaparak hediye dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Vodafone Operatöründen bedava 500 dakika kazanmak için, mesaj bölümüne tırnak işareti olmadan “KAZAN” yazıp, 4455’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.
  • Vodafone GSM Operatörünce sağlanan 542 dakika bedava ve ücretsiz konuşma paketine sahip olmak için, mesaj bölümüne tırnak işareti koymadan “542” yazarak, 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir.
  • İnternet, SMS ya da Konuşma paketi gibi sürpriz paket istiyorsanız, mesaj bölümüne tırnak işareti koymadan “SURPRIZ” yazıp, 6666’ya SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Vodafone Ücretsiz Bedava ve Hediye Konuşma Paketi Kazanma Yolları

Büyük bir GSM operatörü olan Vodafone’nin kullanıcılarına sunduğu “Harca Kazan Kampanyası” sayesinde Konuşma Paketi kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra İnternet ya da SMS Paketleri de kazanma şansınız bulunmaktadır. Harca Kazan Kampanyasından faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey, telefonunuzun mesaj bölümüne tırnak işareti olmadan “BANANEVAR” yazıp, 4455’e SMS göndermeniz yeterlidir. SMS’i gönderdikten sonra Vodafone sizlere harcayarak kazandığınız hediyeler hakkında mesaj gönderecektir. Vodafone bedava dakika kampanyasına katılarak sevdiklerinizi ücretsiz arayın.

Vodafone GSM Operatörünün kullanıcılarına sağladığı bu güzel kampanyaya katılım sağlayabilmek için telefonunuzda ki mesaj uygulamasına girerek, tırnak işareti koymadan “EVET” yazıp, 4000’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olacaktır. SMS gönderimi sonrasında Vodafone sizlere kampanya ile ilgili detaylı bilgi içeren mesaj gönderecektir. Hattınıza tanımlanacak olan 1000 dakikayı 1 hafta geçerli olmak kaydıyla tüm GSM operatörleri ile konuşma yaparak, doya doya kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Ücretsiz Hediye Konuşma Paketi

Vodafone Bedava Ücretsiz Hediye Konuşma Paketi

Vodafone bedava dakika paketlerinden bir diğer ise EVET kampanyasıdır. Vodafone GSM Operatörü kullanıcılarına sunduğu diğer bir konuşma paketi hizmeti ise 100 dakika kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılım sağlamak için telefonunuzda ki SMS uygulamasına tırnak işareti olmadan “EVET” yazıp, 3785’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Tanımlanacak olan 100 dakika sadece Vodafone içi aramalar için geçerlidir ve diğer operatörleri kapmamaktadır.

Vodefone’nin kullanıcılarına sunduğu bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için hattınıza TL yüklemesi yapmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında tırnak işareti olmadan”DAKIKA” yazarak, 4455’e SMS göndermeniz durumunda”Yükle Kazan”Kampanyasına katılım sağlamış olacaksınız.

Vodafone Freezone ile Bedava ve Ücretsiz Hediye Dakika Kampanyası

Vodafone Freezone ile Bedava ve Ücretsiz Hediye Dakika Kampanyası

Vodafone Operatöründe 25 yaş altı kullanıcıların abonelerinin kayıt olduğu Freezone sizlere ücretsiz, bedava ve hediye dakika kazanma kampanyası sunuyor. Bu kampanyaya katılabilmek için “Vodafone Yanımda” uygulamasını telefonunuza indirin ve sonrasına uygulamaya giriş yaparak 6 ay geçerli olacak 250 dakika bedava konuşma paketini seçiniz. Böylelikle kampanyaya katılım sağlayıp, sevdiklerinizle 250 dakika konuşma paketinizi doya doya kullanabilirsiniz.

  • Yeni gelen Vodafone müşterilerinin kullanabileceği 2 adet kampanya sayesinde Vodafone tarafından toplamda 500 DK bedava konuşma paketi kazanabilirsiniz. Eğer sizde Vodafone’a yeni geldiyseniz KAZAN yazıp 4455‘e ücretsiz olarak mesaj göndererek 500 Dakika kazanabilirsiniz.
  • Vodafone tarafından her yönü aramanızı sağlayan 542 dakika kazanmak istiyorsanız 542DK yazıp ücretsiz olarak 7000‘e yollayınız.
  • Evet yazıp 3785’e gönderin ve toplamda 100DK kazanın.
  • Sadece Vodafone içi bedavaya arayabileceğiniz kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, Evet yazıp 4004’e gönderin ve hattınıza tanımlanan 100 Dakikayı kullanmaya başlayın.
  • SURPRIZ yazıp 6666 kısa mesaj göndererek Vodafone tarafından verilecek olan Dakika, SMS ve ya İnternet paketi sayesinde sizlerde kazanabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar

  1. Vodafone bedava dakika paketlerini kullandım hattım freezone olması rağmen Vodafonedan böyle bedava konuşma paketi kampanyası olması beni çok mutlu etti. Bi de uzun zamandır Vodafoneluyum çekmeyen diyenler avucunu yalasın gayet çok güzel çekiyor.

  2. Vodafone hediye dakika paketlerini kullandım bayramda konuşma paketim bitmişti zaten bu paket şuan ilaç gibi geldi. Teşekkür ediyorum monogami ailesi Vodafone ile sizleri sürekli takip edeceğiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir