Turkcell Paycell 1GB Bedava İnternet

Turkcell Paycell 1GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından özel olarak hazırlanmış olan ve tüm dünyada geçerli olan ödeme yöntemi olan Paycell ile sizlerde kazanın. Turkcell Paycell, sizlere güvenli ödeme yöntemi sunar, bununla beraber Paycell bedava i̇nternet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell Paycell uygulaması sizler için güvenli ödeme yöntemi sunuyor, eğer ki kredi kartınız yoksa Paycell sizler için yeni kredi kartı üretiyor ve alışverişlerinizi Turkcell Paycell aracılığıyla güvenle yapıyorsunuz.

Üstelik, hattınız Turkcell ise Turkcell tarafından Paycell kullandığınız için hemen 1GB bedava i̇nternet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Paycell uygulamasını telefonlarınıza indirip uygulamaya kayıt olmak. Sonrasında uygulama içerisinde hesabınıza dilerseniz faturalı hattınızdan dilerseniz bir başka kredi kartından bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Üye olurken kullanmış olduğunuz telefon numarası eğer ki Turkcell ise hattınıza otomatik olarak 1GB bedava i̇nternet paketi tanımlanacaktır. Turkcell Paycell 1GB hediye internet paketi tamamen ücretsizdir ve bir hafta boyunca geçerlidir. Kazandığınız 1GB hediye internet paketi eğer ki bir hafta içerisinde kullanmazsanız otomatik olarak paket iptal olacaktır.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Paycell bedava i̇nternet paketini kullanmak için hattınızı mutlaka Turkcell olması gerekmektedir. Eğer ki hattınız Turkcell ise, sizlerde bu bedava i̇nternet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Öncelik olarak, mobil cihazınıza Google Playden veya App Store mağazalarından Paycell uygulamasını indiriniz. Uygulama sonrasında giriş yaparak, sizlerden istenilen bilgileri doğru bir şekilde giriniz. Üyelik işlemleri bitince size özel hesap numarasıyla beraber artık bu hesaba bakiye yükleyerek alışverişe başlayabilirsiniz. 50TL yüklemede Turkcell tarafından hattınıza tanımlanacak olan hediye internet paketi 1 Hafta boyunca geçerlidir.

Bu paket otomatik olarak yenilenmeyeceğinden dolayı iptal etmenize gerek yoktur. Turkcell Paycell bedava internet kampanyaları hakkında merak ettiğiniz bir konu varsa bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir