Turkcell Nasıl Genç Turkcelli Olunur?

Turkcell Nasıl Genç Turkcelli Olunur?

Bilindiği üzere Turkcell’in sunduğu en çok kampanyalar gençlere özel olarak düzenlenmiş durumdadır. Genç Turkcell tarifelerini sizlerde kullanarak daha fazla kampanyalara ücretsiz olarak katılabilirsiniz, bunun için sizlere Genç Turkcell’li nasıl olunur sorusunu açıklamaya geldik. GNÇ dünyası diğer tarifelere göre oldukça daha ucuz ve avantajlıdır, bundan dolayı da her yaşı 25’dan küçük olan kişiler Genç Turkcell’li olmayı istemektedir. Eğer ki sizlerde 25 yaşından küçükseniz ücretsiz olarak genç Turkcell’li olabilirsiniz. Peki, Genç Turkcell’li olabilmek için yapılması gerekenler nelerdir? Gençler için özel hazırlanmış olan tarifelerden, kampanyalardan ve indirimlerden faydalanabilmek için;

 • 25 yaşından küçük olmalısınız,
 • Turkcell hattına sahip olmalısınız, hattınızın faturalı veya faturasız olup olmaması önemsizdir.
 • Turkcell GNC’li olabilmek için SMS göndererek bu kulübe sizlerde dahil olabilirsiniz.

Genç Turkcell Nasıl Olunur?

Turkcell operatörünü kullanan her genç ücretsiz olarak Genç Turkcell’li olabilmektedir. Bunun için sadece; GNC yazıp bir boşluk bırakarak ve ardından TC kimlik numarasını yazıp 2222’ye göndererek bu kulübe sizlerde dahil olabilirsiniz. Genç Turkcell’li olabilmek için göndermiş olduğunuz T.C. kimlik numarasının 25 yaşından küçük olması gerektiğini unutmayınız. Turkcell Genç sayesinde sizlerde daha fazla kampanyalardan ve daha çok indirimlerden faydalanabilirsiniz. GNC kampanyalarını takip edebilmek için Turkcell tarafından özel yapılmış olan Genç Turkcell uygulamasını telefonlarınıza indirerek birçok indirimi ve fırsatı takip edebilirsiniz.

 • GNC yaz boşluk bırak TC Kimlik Numaranı ekle ve 2222’ye gönder.

Genç Turkcell Nasıl Olunur?

Turkcell GNC Yeni Gelen Kampanyaları

Üst kısımda bahsettiğimiz gibi sizlerde Genç Turkcell’li olarak birçok tarifeyi daha uygun fiyattan kullanabilirsiniz. Turkcell GNC yeni gelen kampanyaları sayesinde daha ucuz fiyattan daha çok interneti paketi olan tarifelere sahip olabilirsiniz. 2020 yılında Turkcell Genç sayesinde sizlerde daha çok tasarruf etmeyi unutmayın. Turkcell GNC yeni gelenler kampanyalarını sizler için 2 ayırdık, hem faturalı hem de faturasız yeni gelen gençler için kullanabilecekleri tarifeleri kısaca özetledik.

Turkcell GNC Faturalı Yeni Gelen Kampanyaları

 • 29TL – ilk ay 10GB hediye internet, 3GB normal internet, 500 dakika konuşma paketi ve 2GB sosyal facebook twitter paketleri.
 • 39TL – İlk ay 10GB bedava internet vermektedir, 6GB normal internet paketi ve 3GB sosyal medya paketi, 750 dakika konuşma paketi
 • 49TL – İlk ay 20GB bedava internet paketi, 10GB normal internet paketi, 1000 dakika konuşma paketi ve 3GB sosyal internet paketi vermektedir.
 • 59TL – İlk ay bedava 20GB hediye internet, 14GB normal internet paketi, 5GB sosyal internet paketi, 1000 dakika konuşma hakkı.

Turkcell GNC Faturasız Yeni Gelen Kampanyaları

 • 25TL – 3GB sosyal internet paketi, 2GB normal internet paketi ve 500 dakika konuşma paketi.
 • 34TL – 6GB internet paketi ve 750 dakika konuşma paketi. Ek olarak 3GB sosyal internet paketi
 • 49TL – 10GB normal internet paketi, 5GB sosyal medya paketi ve 750 dakika konuşma paketi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir