Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Turkcell müşterisine çok büyük önem veren bir firma olup, 2020 yılında daha fazla müşterisiyle iletişime geçebilmek için birçok çağrı merkezi kurmaktadır. Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma sistemi sayesinde müşteri temsilcisiyle iletişime geçebileceksiniz. Hattınızda veya cihazınızda herhangi bir internet, arama problemi şebeke çekmeme gibisinden sorunlarınız varsa bu durumu bildirerek kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. Turkcell hat şikayet işlemleri, hat sorunlarınızı veya evdeki internet bağlantı sorununuza kadar bütün sorunlarınızı bir telefon bağlantısı sayesinde çözebilirsiniz. Peki, Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası nedir ve nasıl iletişime geçilir? Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için, 0532 532 00 00 nolu numarayı aramanız durumunda direk olarak Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu numarayı aradığınız takdirde sizleri ilk olarak müşteri temsilcisi değil telesekreter karşılayacaktır. Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız da birkaç tuşlama yaparak bunu başarıyla tamamlayabilirsiniz. Peki, Turkcell müşteri temsilcisine beklemeden bağlanma işlemi nasıl yapılır?

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Bağlanma

Turkcell müşteri hizmetleri siz değerli aboneleri için kesintisiz olarak 7/24 hizmet sunmaktadır. Turkcell müşteri temsilcisini aramak için, eğer hattınız Turkcell ise 532’yi çevirip aramanız yeterlidir. Eğer ki hattınız Turkcell değilse 0532 532 00 00 nolu numarayı aramanız durumunda Turkcell ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemleri sayesinde beklemeden müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Turkcell’i aradıktan sonra telesekreter sizlere neden Turkcell’i aradığınızı ve ne gibi bir işlem yapmak istediğinizi sormaktadır. Sizler “müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” gibisinden bir cevap vermeniz durumunda ne gibi bir işlem yapacağınızı tekrardan sormaktadır. Bu soruya ise “hat işlemleri” cevabını vererek kısa sürede müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için, hattınız faturalı ise 532’yi aradıktan sonra iki kere telefonunuzdan 2 tuşuna basarak müşteri hizmetlerine direk olarak ulaşabilirsiniz. Turkcell’de çalışan müşteri temsilcisi sizlerin bilgilerini teyit ettikten sonra sizlere yardımcı olacaktır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Beklemeden Bağlanma
Turkcell Müşteri Hizmetleri Beklemeden Bağlanma

Turkcell Müşteri Hizmetleri Beklemeden Bağlanma

Faturalı Turkcell müşterileri, beklemeden direk müşteri hizmetlerine bağlan işlemi için 532 nolu numarayı araması gerekmektedir. Daha sonrasında ise, 2 defa 2 tuşuna basarak direk olarak müşteri temsilcisiyle görüşmeye başlayabilir. Ayrıca Turkcell ile iletişime geçmek çok kolaydır, hem sosyal medya hesaplarınızdan hem de Bip Messenger uygulamasını kullanarak sizlerde Turkcell temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Bip Messenger uygulamasını telefonunuza indirerek Destek bölümünden hattınız için yapmak istediğiniz birçok işlemi telefondan görüşmeden sadece yazışarak işlemlerinizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmadan bu şekilde işlemlerinizi mesajlaşma uygulamasından gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır.

Eğer ki Turkcell çekmiyor, Turkcell şebeke sorunum var diyorsanız bu durumu Turkcell’e mail atarak çözebilirsiniz. Turkcell ile iletişime geçebilmek için sizlerde https://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/genel-bakis/turkcell-musteri-memnuniyeti-politikasi/sikayet-talebi adresine giderek bu durumu müşteri temsilcisine bildirmeniz yeterli olacaktır. Tüketici Şikayetleri sayfasında yer alan ad soyad – telefon ve mesaj kutusunu eksiksiz olarak doldurarak sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretebileceksiniz.

Yapılan Yorumlar

  1. mahallemde Turkcell çekmiyordu bunun için müşteri hizmetlerine bağlandım durumu izah ettim ertesi gün ekip gelip mahallemde incelleme yaptılar baz isyasyonununda sorun varmış sorunu hemen çözdüler Turkcellin müşteri önemini bu şekilde görebiliyoruz 🙂 iyi ki varsın Turkcell

  2. Sayemizde Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlandım var ya hayatımın en güzel konusuna denk geldim çünkü bekle bekle gına geldi artık .bir türlü bağlanmıyodu şuan müşteri temsilcisyle konuşuyorum teşekkürler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir