Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet Paketi

Mesajlaşma uygulaması olarak bilmiş olduğumuz Bip Messenger uygulaması aslında Turkcell operatörünün asistanı diyebiliriz. Bip Messenger uygulamasında Turkcell ile iletişime geçebilir, sevdiklerinize mesaj atabilir ve hatta Bip Messenger bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Turkcell tarafından hazırlanmış olan ve kullanımı tamamen ücretsiz olan Bip Messenger uygulamasını sizlerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Her Turkcell kullanıcısının severek kullandığı Bip Messenger hediye internet paketleri de sunmaktadır. 2020 yılında Turkcell Bip ile bedava internet paketi kazanmak oldukça kolaydır. Bunun için sizlerde telefonlarınıza Bip Messenger uygulamasını indirerek hem sevdiklerinizle ücretsiz olarak konuşun hem de Turkcell hediye internet paketlerinden birini kazanın. Turkcell Bip internet sayesinde, ücretsiz iletişimin tadını çıkarın. Peki, Turkcell Bip Messenger bedava internet paketlerinden herkes faydalanabilir mi? Evet, Bip Messenger uygulaması iletişim uygulaması olduğu gibi bir de Turkcell kullanıcılarına bedava internet veren bir uygulamadır. Her ay farklı kampanyalara yer veren Turkcell operatörü Bip Messenger uygulaması sayesinde kendi abonelerinin bilmesi gereken birçok duyuru bu uygulamadan yapmaktadır. Eğer Turkcell bir kampanya düzenler ise Bip Messenger uygulaması sayesinde ilk sizlerin haberi olacaktır. Böylelikle limitli kampanyalara ilk siz katılmış olacak ve Bip Messenger bedava internet paketlerini ilk siz kullanmış olacaksınız.

Turkcell Bip Messenger Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell Bip Messenger Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell sürpriz nokta kampanyasına tamamen Bip Messenger uygulamasının üzerinden yürütülen bir kampanyadır. Sizlerde bu kampanyaya herhangi bir ücret ödemeden katılabilirsiniz. Turkcell sürpriz nokta kampanyasına katılabilmek için telefonlarınıza Bip Messenger uygulamasını indirmeniz gerekmektedir daha sonrasında telefon numaranız ile uygulamaya üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra sizlerde aşağıdaki adımları takip ederek Turkcell sürpriz nokta kampanyasından bedava internet paketi kazanmış olacaksınız.

 1. Bip Messenger uygulamasını açınız ve ardından Keşfet bölümünden Sürpriz Nokta servisini bulunuz.
 2. Servise tıkladığınız zaman karşınıza Oyna seçeneği çıkacaktır ve bu işarete tıklayınız.
 3. Daha sonrasında karşınıza minik bir harita çıkacaktır bu haritada sizlere en yakın olan Turkcell mağazalarına giderek hediyelerinizi alabilirsiniz.

Bip Messenger sürpriz nokta kampanyası hakkında bilmeniz gereken birkaç altın kurar var;

 • Turkcell Sürpriz nokta kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir ve sürekli bu kampanyaya ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
 • Kampanyaya SMS ile katılamaz sadece Bip Messenger uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.
 • Kampanyanın amacı, spor ve sağlıktır. Sizlerde yürümeyi seviyorsanız bu kampanyaya katılarak hem spor yapabilir hem de bedava paketler kazanabilirsiniz.
 • Kampanyadan kazanmış olduğunuz paketler kısa süre içerisinde otomatik olarak tanımlanır.

Turkcell Bip İndir Bedava İnternet Kazan

Bip Messenger indirip sizlerde Turkcell hediye internet paketlerini kazanabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasından verilen her internet kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Peki, Turkcell Bip Messenger internet kampanyaları nelerdir?

 • Şuan Turkcell’in en çok bedava internet veren servisi BiP Yıldızı servisidir. Bu servise sizlerde katılmak istiyorsanız Bip Messenger uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında rehberinizde yer alan arkadaşlarınızla ne kadar çok konuşursanız 1 hafta içerisinde konuştuğunuz rakamlara göre BiP Yıldızı olabilirsiniz. Daha sonrasında ise Turkcell tarafından günlük 2GB bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanmış olacaktır. BiP Yıldızı kampanyası her hafta yenilenir ve sizlerde her hafta Bip Messenger uygulamasını ne kadar çok kullanırsanız daha fazla bedava internet paketi kazanmış olursunuz.
 • 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan Bip Messenger Kim 1 GB İster kampanyasına sizlerde katılarak her hafta düzenlenmekte olan yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışma esnasında vermiş olduğunuz doğru cevaplara göre Turkcell Bip Messenger bedava internet paketlerinin hemen hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Bip Messenger kim 1GB internet kampanyasına katılabilmek için sizlerde Bip Messenger uygulamasını açıp Servisler bölümünden Kim 1GB İster servisine katılarak bu kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya tamamen ücretsizdir ve doğru cevap vermiş olduğunuz kadar bedava internet paketi kazanmış olacaksınız.

Turkcell Bip İnternet Kazanma Kampanyaları

Turkcell Bip İnternet Kazanma Kampanyaları

Turkcell Bip Messenger hediye internet paketleri sayesinde sizlerde internet paketlerinizi 2020 yılında kazanmaya devam edin. Her gün daha fazla Bip Messenger uygulamasını kullanarak sizde Bip Yıldızı olarak Turkcell günlük 2GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell’in sürpriz nokta kampanyasına katılarak ise sizlere en yakın olan Turkcell Bayilerine giderek kampanyadan farklı hediyeler kazanmayı başarabilirsiniz. Şimdi sizlere sırasıyla bip internet kazanma yollarından birkaçını listeyelim;

 • Kim 1GB İster servisine katılarak, sizlere sorulan soruları doğru yanıtlamanız ve yarışmada doğru strateji kullanarak Bip Messenger kampanyalarından hemen faydalanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılabilmek için Bip Messenger uygulamasını indirip uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. Bip Messenger uygulamasından Keşfet bölümünden bu servisi bulabilirsiniz.
 • Şuan en fazla kullanılan servislerden biri olan Turkcell Sürpriz Nokta servisi sayesinde hem spor yapmış olur hem de bedava internet paketleri kazanmış olursunuz. Bunun için yapacağınız tek işlem, Keşfet bölümünden Sürpriz Nokta servisinden bu kampanyaya katılmak. Kampanyaya katıldıktan sonra sizlere gitmeniz istemiş olduğunuz noktalara giderek birbirinden farklı ücretsiz paketleri hattınıza tanımlayabilirsiniz.
 • Bip Yıldızı kampanyası her hafta otomatik olarak yenilenen bir kampanyadır. Günlük 2GB bedava internet paketi veren Bip Messenger uygulamasının sizden bir tek isteği vardır. Bu da en fazla Bip Messenger uygulamasını kullanan sizin olmanızı istemektedir. Sizde her gün daha fazla Bip Messenger uygulamasından sevdiklerinizle konuşun, fotoğraf gönderin ve video gönderin bedava internet kazanın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir