Turkcell Bedava Dakika – Konuşma Paketi

Turkcell Bedava Dakika – Konuşma Paketi

Bir çok kampanya yapan bütün operatörleri geride bırakan ve ülkemizin en eski operatörlerinden biri olan Turkcell sayesinde 2021 yılında sevdiklerimizle bol bol konuşabilmekteyiz. Bir çok kampanyası ve yapmış olduğu etkinlikler ile tanınan Turkcell operatörün sunduğu bedava dakikalardan sizlerde yararlanmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Turkcell’den faturalı veya faturasız bir hatta sahip iseniz sizlerde Turkcell bedava dakikalar kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenlerden ilkini açıklıyorum, telefonunuzun SMS kısmını açıp aşağıda paylaşmış olduğumuz bedava dakika paketlerini tek tek denemeniz yeterli olacaktır. Aşağıda yer alan paketleri deneyerek kolaylıkla bu paketlere sahip olabilirsiniz.

Lakin sizlere bir kaç açıklama yapmak isterim, biliyoruz ki internete her yer alan bilgiler doğru değildir bunun için her siteye güvenmemeniz gerekmektedir. Çevremizde bir çok turkcell bedava dakika hakkında yazılar ve siteler olabilir bu sitelerde yer alan linklere tıklayıp o linklere kayıt olursanız hiçbir şey kazanamazsınız.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Sadece linkine tıklayıp kayıt olduğunuz kişi sizden para kazanmış olacaktır bunun için bu tür linklere tıklayıp kayıt olmayınız. Bizim paylaşmış olduğumuz paketler Turkcell tarafından yasal olarak paylaştığı büyük kampanyalardan biridir, internette paylaştığı turkcell bedava dakika paketleri sayesinde sizlerde bu paketlerden yararlanabilirsiniz. Bu paketleri sadece bir kere yapabilirsiniz, eğer yapmaya çalıştığınız paket olmuyor ise daha önceden bu pakete benzer bir paket ya da bu paketi daha önceden yaptığınız için olabilir. Eğer daha önceden hiç Turkcell bedava dakika paketlerinden hiçbirinden faydalanmadıysanız bu paketleri deneyebilirsiniz.

  • 24 Saat boyunca kullanmak istediğiniz bedava dakika paketi kazanmak istiyorsanız, 1 gün boyunca kullanabileceğiniz turkcell bedava dakika kazanmak istiyorsanız GEL yazıp 2222’ye ücretsiz olarak SMS göndererek kazanabilirsiniz.
  • 30 dakika boyunca kullanabileceğiniz ve her yönü ücretsiz olarak arayabileceğiniz toplamda 30 dakika konuşma paketi kazanmak istiyorsanız GEL DK yazıp 2222’ye yollayınız.
  • Turkcell tarafından verilen 20.Yıla özel olarak verdiği sürpriz paketinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen SURPRIZ yazıp 2222’ye mesaj göndererek bedava dakika, sms ve ya internet paketi kazanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir