Türk Telekom Ücretsiz Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Ücretsiz Bedava İnternet 2021

İnternete olan sempatimiz gün geçtikçe artarak ilerliyor. Artık daha fazla kişi daha fazla süre internette vakit geçiriyor. Türk Telekom bedava internet paketleri ile sizlerde kazanmaya hazır olun. Bu gerek işlerimizin yürümesi, gerek bilgi paylaşımlarının düzenli devam etmesi gerekse eğlence içerikli bir şekilde hayatımızda. Örneğin sabahları sayfalarca gazete yaprağı çevirmek yerine birer tıkla internetten haberlerimizi okuyabiliyoruz. Ya da maillerimizi rahatlıkla gönderebiliyoruz. Üstelik bu iş bir tıkla oluyor ve saniyeler sürüyor. Sıkıldığımız zamanlara sosyal medyada gezinebiliyoruz. Yeni insanlarla tanışıp, yeni fikirlere yelken açıyoruz. Yemek tariflerine bakıyoruz mesela. Daha lezzetli yemekler için püf noktaları öğreniyoruz hiç tanımadığımız insanların yazılarından. Kaybolma tehlikesine düşmüyoruz artık mesela.

Navigasyon sayesinde neredeyiz nereye gidiyoruz öğreniyoruz. Sadece ülke içinde değil, dünyanın öbür tarafında kalan hiç bilmediğimiz tanımadığımız insanlar, kabileler hakkında bilgi ediniyoruz. Gelişiyoruz gün geçtikçe. İnternet sayesinde her gün bir öncekinden daha fazla bilgiye erişiyoruz. Ta ki internet paketimiz bitene kadar. İşte sizlerin operatörlerine uygun hazırladığımız bedava internet kampanyaları…

Örneğin Türkcell kullanıcıları. Paketlerde gelen ortalama 2GB’ lık internetiniz artık yeterli gelmiyorsa bir kısa mesaj ile bedava internetten sizlerde yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; İNTERNETİM yazarak 2222’ ye kısa mesaj göndermek. 250 MB bana yeterli diyen Türkcell kullanıcıları için ise, en azından anı kurtaracak bir bedava internet paketi var. TATİL yazıp 2222’ ye göndermeniz bu kampanyaya sahip olabilmeniz için yeterli.  Ramazan boyunca sahura kadar internette dolaşmak isteyenler ise, SAHUR yazarak 2222’ye gönderebilirler. Ücretsiz 100MB için MERHABA yazıp 2222’ye göndermek yeterli. 30 MB beni kurtarır diyenler ise GEL MB yazarak yine 2222’ye göndermeliler.

Vodafone’ li iseniz, ABONE SUPER1GB yazarak 3636’ ya gönderebilir ve bedava internet ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Avea kullanıcıları ise, hem sms, hem dakika, hem de interneti bedavaya getirebilirler. Bunun için yapmanız gereken ücretsiz heryöne yazarak 5555’e kısa bir mesaj göndermek olacak.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Ülkemiz 4.5G ile tanıştıktan sonra artık ülkemizde internet çok uygun fiyat haline geldi, isteyen bol bol internete sahip olan internet paketlerini yaparak bol bol internete erişim sağlayabilmektedir. Ülkemizde en iyi kalitede olan operatörlerden olan Avea operatörü artık yeni girişime imza atarak gücünü Türk Telekom ile birleştirdi ve kendi abonelerini Türk Telekom’a taşıyıp güçlerini birleştirdiler. Bunun üzerine ülkemizde devrim olarak niteleyebileceğimiz adımlardan olan 4.5G internetin ilk adımı Türk Telekom ile atıldı ve bunun üzerine Türk Telekom operatörü kendine abonelerine hediye internet vermekten çekinmedi. 2021 Türk Telekom bedava internet kazanmak isteyenlerin noktası olan fikirto.com sitesi ile sizlerde Türk Telekom kampanyalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz, Türk Telekom’dan bedava internet kazanmak adına ilk olarak sizlerde 2021 yılında hemen hattınızı Türk Telekom’a taşıyın ve ücretsiz olarak 10GB kadar bedava internet kazanın. Bedava internet için ilk olarak yapacağınız işlem hattınızı 4.5G uyumlu yapmak ve Türk Telekom’un sunduğu 4.5G hediye internet paketlerini kullanmak yeterlidir. Peki, Türk Telekom operatörün sunduğu 4.5G bedava internet paketleri nelerdir?

Türk Telekom’da bedava internet için 4.5G SIM yazıp 5555’e ücretsiz olarak göndererek hattınızı 4.5G uyumlu yaptığınız için Türk Telekom’dan bedava 1GB bedava internet alabilir ve 1 ay boyunca Türk Telekom’dan bedava internet kazanmış olursunuz. Bunun haricinde Türk Telekom operatörü yaptığı bir diğer kampanya ise bütün abonelerine (sınır sayıda) +2GB kadar hediye internet veriyor sizlerde ARTI 2GB yazıp 5555’e göndererek hediye internet alabilirsiniz.

Türk Telekom operatöründen daha fazla kampanya kazanmak istiyorsanız da GIGA yazıp 5555’e mesaj gönderip katılma isteğinde bulunarak bedava internet kazanın. Ayrıca Türk Telekom’dan daha fazla bedava internet kazanmak için hemen sizlerde 2021 yılında herkes gibi hattınızı 4.5G uyumlu yapmak yeterli olacaktır. Hattınızı 4.5G uyumlu yaptıktan sonra burada yer alan bütün kampanyalardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir