Bimcell Bedava İnternet Paketi 2021

Bimcell Bedava İnternet Paketi 2021

Uygun tarifeler ve bol bol bedava internet paketleri ile ön plana çıkmakta olan Bimcell, 2021 yılında devam ettirdiği Bimcell bedava internet paketleri ile beraber her sene daha çok büyüyor. Bimcell hediye internet paketlerini sizlerde şimdi ücretsiz olarak kullanmaya hazır olun.

Her gün daha fazla aboneye sahip olan Bimcell operatörü bilindiği üzere uygun fiyat sunması üzere birçok kişinin ortak operatörüdür. Türk Telekom’un alt yapısını kullanarak hizmet vermekte olan ve diğer operatörlere göre daha fazla uygun paket satışı sunmaktadır. Bunun haricinde bir de kendi abonelerine özel olarak sunduğu Bimcell bedava internet paketleri ile beraber bütün Bimcell’liler hediye internet paketi kazanmaktadır. Sizlerde Bimcell operatörünü kullanıyorsanız ve 2020 yılında ücretsiz internet paketlerini araştırıyorsanız şuan doğru yerdesiniz.

Bimcell 4GB Bedava İnternet
Bimcell 4GB bedava internet paketi kazanmak için hemen sizlerde hattınıza 40TL yükleyin hattınıza otomatik olarak 4GB hediye internet ve 500 SMS hakkı yüklensin. Hattınıza TL yükleme işlemlerini hem marketlerden hem de internet üzerinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bu kampanya halen güncel olup, birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kampanyaya katılabilmek için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur, sadece TL yükleme işlemi yapmanız yeterlidir.
Bimcell 6GB Hediye İnternet
Bimcell operatörüne yeni geldiyseniz ve sizlerde yeni Bimcell bedava internet paketini kullanmak istiyorsanız hemen BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj gönderin ve hattınıza ücretsiz 6GB bedava internet paketi tanımlansın. Bu kampanya sadece yeni gelen Bimcell aboneleri için geçerlidir.

Bimcell bedava internet veren uygulamalar ve kodlar sayesinde yeni bir ücretsiz internet paketine sahip olabileceksiniz. Bimcell hediye internet paketlerini kullanarak toplamda 500MB, 1GB ve 2GB’a kadar bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Bimcell 30GB Ücretsiz İnternet
Bimcell hattınız eğer ki eski ise, Bim Marketlerine giderek yeni bir hat isteme talebinde bulunmanız durumunda hattınızı 4.5G uyumlu yaparak 30GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bimcell 4.5G kampanyası 1 ay boyunca yeni sim kartı alanlara 30GB hediye internet paketi vermektedir. Eğer bu kampanyadan daha önceden faydalanmadıysanız hattınızı değiştirerek 30GB hediye internet paketinı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bimcell Yeni Gelenlere Bedava İnternet
Bimcell bedava internet paketlerini denemek istiyorsanız ve daha önceden bu paketleri hiç yapmadıysanız hemen sizde DENEME yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek bu paketleri denemeye başlayabilir ve 500MB deneme paketinden verilen bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell bedava internet paketleri için ilk etapta 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Daha sonrasında hattınıza tanımlanacak olan 1GB bedava internet paketi için sizde HEDIYE1GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Bununla beraber Bimcell hediye internet paketleri kazanabilmek için hattınıza 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda yine 1GB bedava internet paketi ve 500 dakika konuşma paketi kazanmış oluyorsunuz. Bimcell’in yeni güncel bedava internet paketini kullanmak için hemen sizlerde 5555’e HEDIYE1GB yazıp SMS göndererek bu paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Bimcell operatörüne yeni geldiyseniz, sizleri beklemekte olan Bimcell Bonus paketi sayesinde 6GB bedava internet paketi kazanmış olacaksınız. Bimcell bonus bedava internet paketi yapabilmek için; BIMCELL BONUS 4551’e SMS atarak bu kampanyalara katılabilirsiniz.

Bimcell Hediye İnternet Kampanyası

Bimcell operatöründe hediye internet paketi kazanmak oldukça kolaydır. Bimcell hediye internet 2020 kampanyaları için ilk olarak hemen sizde 1GB yazıp 4551’e SMS göndererek hattınıza 1GB hediye internet paketinin tanımlanmasını sağlayın.

Eğer ki 1GB internet paketi bana yeterli olmaz diyorsanız tekrardan hattınıza tanımlamak istediğiniz 500MB bedava internet paketi için 500MB yazıp 4551’e mesaj göndererek toplamda 1.5GB ücretsiz internet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell hediye internet kampanyalarını daha önceden hiç yapmamış olanlar için geçerlidir. Bimcell bedava internet 2020 paketlerini en iyi şekilde bizimle beraber takip etmeye hazır olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir